DKTComega LGX Fibersplitter

Fibersplitter monterade i LGX kassett, 3 st kan monteras i LGX 19” chassi.

LGX 1x2, 3,8dB *
Art 60551
LGX 1x3, 6,0dB *
Art 60552
LGX 1x4, 7,8dB *
Art 60553
LGX 1x6, 9,4dB *
Art 60554
LGX 1x8, 11,2dB *
Art 60555
19” 1HE chassi för 3xLGX *
Art 60561
Täckplåt 1xLGX *
Art 60562

- SC/APC anslutning

Sidans topp
LGX 1HE chassi 3 moduler
LGX 1x4 1x8 fibersplitter
Fibersplitter 1x4 SCAPC

Fibersplitter

Fibersplitter av PLC typ, 2-, 3-, 4- och 8-vägs

Fibersplitter SA 1x2, 3,4dB *
Art 60571
Fibersplitter SA 1x3, 5,8dB *
Art 60572
Fibersplitter SA 1x4, 7,2dB *
Art 60573
Fibersplitter SA 1x8, 9,9dB *
Art 60578

- SC/APC anslutning

* Beställningsprodukt

FWDM filter 1310/1490/1550

Optiskt filter för överföring av PON och CATV signal i en single mode fiber.

FWDM-1310/1490/1550 *
Art 60575

- T 1550nm
- R 1310 & 1490nm
- 2xSC/APC + SC/UPC (R)
- Fiberlängder 25cm

Produktblad FWDM-1310/1490/1550

CWDM-1310-1490-1550
Saguaro
Saguaro Kaktus

©2018-2022 SAGUARO AB · Tel 08-508 666 66 · Mail info@saguaroab.se

·· VI HAR DET DU BEHÖVER! ··

08-508 666 66
info@saguaroab.se

Saguaro Insta