Fiberadapter SC/APC Simplex

Fiberadapter SC/APC Simplex
Art 60421

Sidans topp
Quickcon SCAPC

Quickconnector SC/APC

Quickconnector SC/APC
Art 60211

Quickfusion

Quickfusion
Art 60215

Snabbkontakt utan verktyg. För 9/125µm fiber. Typ kabel 0,9/2/3mm.

Quickfusion

Snabbsplice utan verktyg. Kvaliteten på kontakteringen kan avläsas i ett
“fönster” med laserpenna. 250/900µm.

Fiberadapter SC/APC Duplex

Fiberadapter SC/APC Duplex
Art 60422

Fiberadapter SC/UPC Simplex

Fiberadapter SC/UPC Simplex
Art 60423

Fiberadapter SC/UPC Duplex

Fiberadapter SC/UPC Duplex
Art 60424

Fiberadapter LC/UPC Simplex

Fiberadapter LC/UPC Simplex
Art 60425

Fiberadapter LC/UPC Duplex

Fiberadapter LC/UPC Duplex
Art 60425

Fiberadapter SCAPCDX
Fiberadapter SCUPC
Fiberadapter SCAPC
Fiberadapter SCUPCDX
Fiberadapter LCUPC
Fiberadapter LCUPCDX
Quickconnector LCAPC
Quickconnector LCUPC
Quickconnector SCUPC

Quickconnector SC/UPC

Quickconnector SCUPC-op

Quickconnector SC/APC
Art 60211

Quickconnector SC/UPC
Art 60214

Quickconnector LC/APC

Quickconnector LC/APC
Art 60212

Quickconnector LC/UPC
Art 60213

Quickconnector LC/UPC

Quickconnector LCAPC-op
Quickconnector LCUPC-op

Snabbkontakt utan verktyg. För 9/125µm fiber. Typ kabel 0,9/2/3mm.

Snabbkontakt utan verktyg. För 9/125µm fiber. Typ kabel 0,9/2/3mm.

Snabbkontakt utan verktyg. För 9/125µm fiber. Typ kabel 0,9/2/3mm.

Fiberdämpsats SC/APC

Fiberdämpsats SC/APC, 3dB
Art 60461
Fiberdämpsats SC/APC, 5dB
Art 60462
Fiberdämpsats SC/APC, 7dB
Art 60463
Fiberdämpsats SC/APC, 10dB
Art 60464
Fiberdämpsats SC/APC, 15dB
Art 60465
Fiberdämpsats SC/APC, 20dB
Art 60466

Fiberattenuator SCAPC 3dB

Fiberadapter FC/UPC-SC/UPC

Fiberadapter FC/UPC-SC/UPC
Art 60435

Fiberdämpsats FC/UPC

Fiberdämpsats FC/UPC, 5dB
Art 20422
Fiberdämpsats FC/UPC,  10dB

Art 20423
Fiberdämpsats FC/UPC,  15dB
Art 20424

Optisk Dämpsats 10dB
Fiberskarv FC-FC

Fiberadapter FC/UPC

Fiberadapter FC/UPC
Art 20426

Fiberadapter LC/UPC-SC/UPC

Fiberadapter LC/UPC-SC/UPC (hona-hane)
Art 60431

Fiberadapter LCUPC-SCUPC
Fiberadapter FC-SC

Fiberadapter FC-LC Hybrid

Fiberadapter FC-LC Hybrid
Art 60434

Fiberadapter FC-LC Hybrid
Saguaro
Saguaro Kaktus

©2018-2019 SAGUARO AB · Tel 08-508 666 66 · Mail info@saguaroab.se

·· VI HAR DET DU BEHÖVER! ··

08-508 666 66
info@saguaroab.se